Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Dominika Chluba – Pomocnik kosmetologa/ Recepcjonistka
Dominika Chluba

Pomocnik kosmetologa/ Recepcjonistka

Studentka kosmetologii Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Interesuje się medycyną estetyczną, zabiegami na twarz i ciało oraz pielęgnacją skóry dotkniętej problemem trądziku.

Malwina Ziółkowska – Kosmetolog
Malwina Ziółkowska

Kosmetolog

Malwina Ziółkowska absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, umiejętności i wiedzę pogłębiała uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Specjalizuje się w pielęgnacji skór młodych, problematycznych, pielęgnacji Anti-Age oraz w zabiegach modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Praca kosmetologa inspiruje ją do pogłębienia wiedzy i stosowania innowacyjnych metod pielęgnacji. Uważa, że relaks i odprężenie jest nieodłączną formą dbania o zdrowe ciało. Prywatnie lubi piesze wędrówki górskie, aktywność fizyczną, jogę oraz dobrą książkę.

Klaudia Ogrodowicz – Kosmetyczka
Klaudia Ogrodowicz

Kosmetyczka

Kosmetyczka, studentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swoje umiejętności zdobywała poprzez naukę w szkole kosmetycznej, gdzie uzyskała tytuł technika usług kosmetycznych.  Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach. Wieloletni praktyk. Nieustannie dąży do rozwoju zawodowego.

Aleksandra Hamera – Stylistka paznokci
Aleksandra Hamera

Stylistka paznokci

Jej pasją od 5 lat jest stylizacja paznokci. Specjalizuje się w zabiegami na dłonie oraz stopy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu stylizacji paznokci , zarówno technicznych jak i szeroko pojętego nail art. Jest studentką drugiego roku kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jej priorytetem w pracy jest trwałość stylizacji, dokładność i dbanie o każdy szczegół, tak, aby klient zawsze był zadowolony.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie